Erzurum'da düzenlenen EYOF 2017 tüm heyecanıyla devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, resmi Twitter hesabından, Erzurum'da mücadele eden sporcular için mesaj yayınladı.

"HER ZAMAN ONLARIN YANLARINDA OLACAĞIZ"

Akif Çağatay Kılıç, #eyof2017erzurum hashtag'i ile yayınladığı paylaşımında "Ay Yıldızlı bayrağımız için mücadele eden tüm sporcularımız çok değerlidir. Her zaman onların yanlarında olacağız" ifadelerini kullandı.

SPOR SEVERLERİ DE UNUTMADI

Organizasyonun her günü Tweet atmayı ihmal etmeyen Akif Çağatay Kılıç, dün yaptığı paylaşımda, "#eyof2017erzurum 'da gençlerimizi tribünlerde yalnız bırakmayan Erzurumlu spor severlere teşekkür ediyorum. Spor sizlerle güzel" diyerek spor severleri de unutmadı.

İşte Bakan Kılıç'ın Tweetleri:


Kaynak: Haberler.com

var d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');