Galatasaray'dan Ayrılan Riekerink, Formasını İmzalamadığı Taraftarı Arıyor

Galatasaray'ın yollarını ayırdığı Hollandalı teknik adam Riekerink, bir gün öncesinde Florya'ya oyuncularla vedalaşmak için gelmişti. Riekerink'i ve futbolcuları Florya'nın çıkışında bir Galatasaray taraftarı bekliyordu. Kapıdan önce Riekerink çıktı.

İMZADAN VAZGEÇİP GİTTİ

Hollandalı teknik adamın arabasını gören Galatasaray taraftarı elindeki formayla Riekerink'e koştu ancak Hollandalı hoca, basın mensuplarının kendisini çektiğini fark edince formayı imzalamaktan vazgeçti ve iade etti.

Riekerink, bu olay üzerine kişisel Instagram hesabından paylaştığı bir mesajla kendisine formayı uzatan Galatasaray taraftarını bulmak istediğini duyurdu.

(function () { var tagonAsync = document.createElement('script'); tagonAsync.type = 'text/javascript'; tagonAsync.async = true; tagonAsync.id = 'TR-21338'; tagonAsync.src = ((document.location.protocol === 'https:') ? 'https:' : 'http:') + '//js.tagon.co/tagon.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(tagonAsync); })(); ((tagonads = window.tagonads || []).push({AccountId : '585b9ddae16e8', AdunitId : '585adc78c8454', InventoryId : '585adc78c5074', Format : 'INREAD', Container : '.haber_metni'}));

"BANA KİM YARDIM EDEBİLİR?"

Hollandalı teknik adam, "Bana kim yardım edebilir? Dün Florya'dan çıktığım andan itibaren bir anda birçok gazetecinin hedefi oldum ve formayı imzalayamadan çabucak ayrılmak zorunda kaldım. Her taraftarımıza yaptığım gibi ona bir imza vermek istiyorum" açıklamasını yaptı.

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumuvar d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');