Google, yeni bir Doodle oyunu veya animasyonu hazırladığında bundan haberdar olmak ister miydiniz? Eğer bir Android kullanıcısıysanız, bu mümkün.

Yapmanız gereken, Google uygulamasını açmak ve sağ menüye ulaşarak, Ayarlar seçeneğini seçmek. Buradan da Notifications seçeneğini açın ve Doodles'ı etkin hale getirin. İlginç bir şekilde uygulama Türkçe olsa da, bu seçenek İngilizce olarak bırakılmış.

Bundan sonra cihazınız, her yeni Google oyunu ya da interaktif bir Doodle yayınlandığında, size bildirim aracılığı ile haber verecek. Siz de, çizimin ötesine geçen bu özel Doodle'ları artık kaçırmayacaksınız.

Kaynak: Chip.com.tr
var d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 5 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 5 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 5 == 2)document.write('Burgan Bank'ta 10.000 TL İhtiyaç Kredisi 359 Lira Taksitle!');else if(s % 5 == 3)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 5 == 4)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');