Antalya Büyükşehir Belediyesi, halkın yoğun ilgi gösterdiği "Kafes" filminin ücretsiz gösterimine devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, geçen aylarda "Kafes" filmi gösterimini ilçelere taşıdı. Sineması olmayan Akseki, İbradı, Kemer ve Finike gibi ilçelerde filmi izleme imkanı bulamayan vatandaşlar için başlatılan etkinlik, talep üzerine Antalya merkezinde de gerçekleştirildi.

Kafes filmi ücretsiz olarak, 17 kez merkezde 34 kez ilçeler olmak üzere toplam 51 kez gösterildi.

Son olarak Antalya Çağlayan Lisesi, Karatay Anadolu Lisesi, Varsak Hacı Ekrem Şerife Yazaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ve 75. Yıl Anadolu Cumhuriyet Lisesi'nde gösterimi gerçekleştirilen film, 12 Eylül darbe dönemini ve bu dönemde cezaevinde işkence gören gençleri konu alıyor.

Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Nilay Duru'nun paylaştığı, yönetmenliğini ise Mahmut Kaptan'ın filminin gelecek aylarda ilçelerde tekrar gösterime girmesi planlanıyor.

var d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');