Mardan Palace Genel Müdürü Çetin Pehlivan, genel müdürlük görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Pehlivan yaptığı yazılı açıklamada, 2009 yılında açılışı yapılan, pek çok proje ve organizasyona ev sahipliği yapan Mardan Palace'taki genel müdürlük görevinden ayrıldığını belirtti.

Mardan Palace'taki görevi süresince kendisine gösterdikleri güven ve destek için Yönetim Kurulu Başkanı Telman İsmailov başta olmak üzere çalışma arkadaşları ve iş ortaklarına teşekkür eden Pehlivan açıklamasında şunlara yer verdi:

"Mardan Palace her daim iyi ve öncü haberlerle gündemde olmaya devam edecektir. Bunun en büyük garantisi bünyesinde bulundurduğu eğitimli ve özverili ekibidir. Bu değerli ekiple beraber 8 yıl geçirmenin büyük hazzını hiç unutmayarak Mardan Palace markasının her zaman destekçisi olacağımı paylaşmak isterim."

var d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');