Fenerbahçe'nin Krasnodar'a 1-0 yenildiği maçı değerlendiren Mehmet Demirkol, Hollandalı Dick Advocaat'ın Emenike tercihini sert bir dille eleştirdi.

Fenerbahçe'nin Krasnodar karşısında aldığı 1-0'lık mağlubiyeti değerlendiren Mehmet Demirkol, Advocaat'ı Emenike tercihi nedeniyle eleştirirken şu ifadeleri kullandı:

'KAYSERİSPOR'DA 11 OYNAYABİLİR Mİ?'

"Bir ay önce 'Bu adam oynamaz' dediğiniz bir oyuncuyu böyle önemli bir maçta 11'e koymazsınız. Emenike bugün Kayserispor'da 11 oynayabilir mi? Umut Bulut oynuyor, Welliton yedek kalıyor. Hiç sanmıyorum. Şu Emenike'den daha kötü olan Van Persie, 65 yaşında olan Van Persie olur en fazla. Emenike'nin yaptığının 10'da birini yapıp Fenerbahçe'den kovulan adamlar var. Ben gerçekten anlamıyorum. Ne Emenike'ymiş yahu…"

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumuvar d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');