7 Haziran 2015 seçimlerinde MHP'den İstanbul 2. bölge 6. sıradan aday gösterilen oyuncu Mehmet Aslan herkesi şaşırtmıştı. Aslan, Instagram'dan askerlik fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına yaptığı yorumla da bedelli askerlik yapanlara göndermede bulunmayı ihmal etmedi.

MEHMET ASLAN'DAN BEDELLİ ASKERLİK YAPANLARA GÖNDERME

Yakışıklı oyuncu Mehmet Aslan, Instagram'da askerlikten kalma bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına da "Deniz Er Egitim Alayi İskenderun. Askerlik anısı olmayana gerçekten üzülüyorum! (terlik iznim göğüsümde) Hey gidi be" yazarak bedelli askerlik yapanlara göndermede bulundu.

MEHMET ASLAN: BEDELLİ ASKERLİK ŞANSIM VARDI REDDETTİM

Mehmet Aslan, fotoğrafın altına yaptığı yorumun devamında da kendisine yönelitilen "bedelli çıksaydı yapmazdın sanki" eleştirilerine de yanıt verdi. "Bedelli hakkım vardı ancak ben reddettim" diyerek noktayı koydu.

İşte Mehmet Aslan'ın o paylaşımı:

Kaynak: Haberler.com

var d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');