Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Blossom, Bubbles ve Buttercup'ın çift taraflı oyun setleri, birbirinden renkli interaktif peluşları ve daha birçok oyuncağı Toyzz Shop oyuncak mağazalarında raflardaki yerlerini aldı.

Cartoon Network'te hafta içi 15:30 ve hafta sonları 14:00'da yayınlanan PowerPuff Girls şimdi birbirinden renkli, eğlenceli ve çok fonksiyonlu oyuncaklarıyla çocukların hayal gücünü tetikleyecek. PowerPuff Girls, tüm sevimlilikleriyle Toyzz Shop oyuncak mağazalarında sizleri bekliyor.

Çocuklar artık, sevilen PowerPuff Girls karakterlerini anahtarlık ile her yere taşıyıp, Blossom, Bubbles ve Buttercup'ın yumuşacık peluşları ile oynayabilecek. PowerPuff Aura araç setleri ile dünyayı kurtarıp, yatak odasından laboratuvara dönüşen muhteşem oyun setiyle PowerPuff Girls sahnelerini canlandırabilecek. Aynı zamanda birbirinden sevimli ve yetenekli PowerPuff kızlarının interaktif peluşları ile seslerini kaydedip, söylediklerini tekrar etmesini sağlayabilecek.

(function () { var tagonAsync = document.createElement('script'); tagonAsync.type = 'text/javascript'; tagonAsync.async = true; tagonAsync.id = 'TR-21338'; tagonAsync.src = ((document.location.protocol === 'https:') ? 'https:' : 'http:') + '//js.tagon.co/tagon.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(tagonAsync); })(); ((tagonads = window.tagonads || []).push({AccountId : '585b9ddae16e8', AdunitId : '585adc78c8454', InventoryId : '585adc78c5074', Format : 'INREAD', Container : '.haber_metni'}));

Profesör Utonium ve efsane kötü karakter Mojo Jojo'nun da yer aldığı oyuncaklar çok sayıda özelliğe ve fonksiyona sahip. Özellikle çift taraflı oyun setleri, çocukların oynarken yaratıcı düşünmesini de destekleyecek.

var d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');