Windows 10'da çabucak not almanıza olanak tanıyan Sticky Notes uygulaması, Windows Ink deneyiminin de önemli bir parçası.

Sticky Notes, bugün yayınlanan bir güncellemeyle birkaç yeni işleve kavuştu. Bu yeniliklerden bir tanesi sayesinde görev çubuğundaki "sıçrama listelerini" kullanarak yeni not oluşturabilmek. Yazı tipi olarak ise Segoi UI Emoji yerine artık Segoe UI kullanılıyor.

Uygulamanın UWP sürümünün güncellendiğini, Windows'un eski sürümlerindeki Sticky Notes'un güncellenmediğini belirtmekte fayda var. Sticky Notes'u Windows Store üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Kaynak: Chip.com.tr
var d = new Date(); var s = d.getSeconds();if(s % 4 == 0)document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!');else if(s % 4 == 1)document.write('İş Bankası'nda 367 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');else if(s % 4 == 2)document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma! 0.90 Faiz Oranı İle Hemen Başvur!');else if(s % 4 == 3)document.write('ING'den 364 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi!');ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');